KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257133
nr 1425 7133
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, bibliskt motiv. Olja på pannå, 38x31, yttermått inklusive ram: 53x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:04:22
400 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)